Kanosi një person në Shirokë, shoqërohet në polici i dyshuari

  • 07.03.2023
Kanosi një person në Shirokë, shoqërohet në polici i dyshuari

Rastet e kanosjeve nga persona të dyshuar kundër viktimave, në vendin tonë janë shpeshtuar. Kjo po bëhet e ditur nga raportet e Policisë së Kosovës dërguar mediave.

Rastet e tilla janë shqetësuese dhe sfiduese për institucionet e vendit pasi që të njëjtat mund të përfundojnë edhe me sulme fizike apo edhe me fatalitet.

Një rast i kanosjes është raportuar në Policinë e Suharekës para katër ditësh, rreth orës 14:45, raporton SuharekaOnline.


Policia e Kosovës ka njoftuar se një person i dyshuar nga Shiroka e Suharekës është shoqëruar në polici ku edhe është intervistuar dhe ka pohuar se ka kanosur viktimën.

Në lidhje me këtë rast është konsultuar prokurori i shtetit i cili ka rekomanduar që pas intervistimit i dyshuari të lirohet dhe rasti të procedohet në procedurë të rregullt.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë