Kërkohen 30 mjeshtër në Austri dhe Gjermani, vizat i siguron punëdhënësi pa pagesë Atletico Madrid fiton ndaj Huescas dhe kthehet lider në La Liga
Kërkohen 30 mjeshtër në Austri dhe Gjermani, vizat i siguron punëdhënësi pa pagesë

19.04.2021 / Suhareka

Kërkohen 30 mjeshtër në Austri dhe Gjermani, vizat i siguron punëdhënësi pa pagesë

GB Holding që operon me biznes në shtetin e Sllovenisë kërkon 30 mjeshtër të lëmive të ndryshme të ndërtimtarisë. Nga kompania GB Holding me pronar...

Hoxhaj: Vjosa Osmani është e varur politikisht nga Albin Kurti

4 orë më parë / Lajme

Hoxhaj: Vjosa Osmani është e varur politikisht nga Albin Kurti

Kryetari në detyrë i PDK-së Enver Hoxhaj, po e konsideron Presidenten Vjosa Osmani, të varur nga Kryeministri Albin Kurti. Hoxhaj në Rubikon me Adriatik Kelmendin,...

Përfitimet shëndetësore të farave Chia

4 orë më parë / Sport

Përfitimet shëndetësore të farave Chia

Farat Chia janë reklamuar prej kohësh si një superushqim. Apo mund të përdoren në gatime nga ë të ndryshmet, madje edhe në bukën e pjekur...

Ceferin: UEFA ka 235 nga 247 klube në krah

5 orë më parë / Sport

Ceferin: UEFA ka 235 nga 247 klube në krah

Presidenti i UEFA-së, Aleksander Ceferin ka paralajmëruar sanksione për 12 klubet që themeluan Superligën e Evropës. “Ne presim që të gjithë të kuptojnë gabimin e...

RAPORTO